Volejte +420 604 45 88 00

O nás

Naše firma se zabývá distribucí a prodejem cukrovinek a čokoládových specialit již od roku 2002. Za dobu svého působení jsme nasbírali již několik stovek spokojených a stálých zákazníků. V roce 2004 jsme rozšířili náš sortiment o čokolády, dezerty, čokoládové speciality a o velmi oblíbené belgické pralinky. Díky našemu širokému spektru čokoládových výrobků jsme schopni zajistit spokojenost všech nejen všech soukromých zákazníků, ale i těch z oblasti cukráren a obchodů.

     V roce 2012 jsme pak rozšířili možnost objednávky i na web, díky čemuž jsme se mnohem více přiblížili široké veřejnosti, než tomu bývalo předešlých 10 let. Díky e-shopu tak nemíříme jen na velkoodběratele, ale i na přímé spotřebitele.

     Nabízíme Vám bezproblémové dodání čokoládových specialit z našeho sortimentu až do Vašeho velkoobchodu, obchodu nebo cukrárny. Současně jsme schopni bezproblémově doručit výrobky z naší nabídky i ostatním, kteří si chtějí zakoupit námi distribuovaný sortiment na celém území České republiky. Rozvoz v oblasti jižních a středních Čech je námi uskutečnitelný v krátkém časovém úseku automaticky. Distribuci do ostatních regionů ČR provádíme dle předchozí telefonické domluvy, kdy vyhovíme vašim podmínkám do maximální možné míry.

    Díky našemu propracovanému systému distribuce je zboží transportováno tak, aby se zboží k Vám dostalo v neporušeném stavu a v řádně domluveném termínu. Samozřejmostí je dodržování podmínek pro převoz čokoládového sortimentu. Firma je přímým dovozcem ze zahraničí a má výhradní právo na prodej čokoládových specialit. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně objednávek z našeho sortimentu nás neváhejte kontaktovat.

 

Přejeme Vám hodně sladkých dní s námi distribuovanými výrobky.