Volejte +420 604 45 88 00

Vítejte v internetovém obchodě TOP-čokoláda.cz

Nyní fungujeme i na sociálních sítích!

Před pár dny jsme zavedli jednu zásadní novinku. Začali jsme využívat sociální sítě, díky čemuž vám můžeme být ještě blíže. Tato možnost zaručuje rychlejší možnost kontaktu než e-mailové spojení. Navíc se touto formou můžete pohodlně seznámit s aktualitami, které se nemusejí nutně týkat jen samotného obchodu!
  
Pokud chcete být lépe informováni o dění v naší firmě, neváhejte, a začněte nás sledovat na naší facebookové stránce TOP-čokoláda.

 

Na začátku února jsme založili i instagramový profil. Na něm můžete najít příspěvky odkazující na důležité události týkající se našeho odvětví a odlehčené fotopříspěvky.

Velkoobchodní prodej

Hledáte dodavatele čokoládových výrobků a jiných sladkostí pro Vaší prodejnu? Neváhejte nás kontaktovat! Nabízíme Vám výhodné ceny, individuální přístup, široký sortiment výrobků a mnoho dalšího. Distribucí čokoládových výrobků se zabýváme již více než 15 let!

Pro firmy a reklamní společnosti

Našim firemním zákazníkům jsme schopni připravit zajímavé dárky pro klienty i zaměstnance, například ve formě dárkových košů, se kterými máme již bohaté zkušenosti.

Proto nás neváhejte kdykoli oslovit! Dokážeme připravit dárkový koš rozhodně i podle Vašich představ.