Volejte +420 604 45 88 00

O nás

Naše firma se zabývá distribucí a prodejem cukrovinek a čokoládových specialit již od roku 2002. Za dobu svého působení jsme nasbírali již několik stovek spokojených a stálých zákazníků. V roce 2004 jsme rozšířili náš sortiment o čokolády, dezerty, čokoládové speciality a o velmi oblíbené belgické pralinky. Díky našemu širokému spektru čokoládových výrobků jsme schopni zajistit spokojenost všech nejen všech soukromých zákazníků, ale i těch z oblasti cukráren a obchodů.

     Nabízíme Vám bezproblémové dodání čokoládových specialit z našeho sortimentu až do Vašeho velkoobchodu, obchodu nebo cukrárny. Současně jsme schopni bezproblémově doručit výrobky z naší nabídky i ostatním, kteří si chtějí zakoupit námi distribuovaný sortiment v regionu jižních a středních Čech. Distribuci do ostatních regionů ČR provádíme dle předchozí telefonické domluvy.

    Díky našemu propracovanému systému distribuce je zboží transportováno tak, aby se zboží k Vám dostalo v neporušeném stavu a v řádně domluveném termínu. Samozřejmostí je dodržování podmínek pro převoz čokoládového sortimentu. Firma je přímým dovozcem ze zahraničí a má výhradní právo na prodej čokoládových specialit. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně objednávek z našeho sortimentu nás neváhejte kontaktovat.

 

Přejeme Vám hodně sladkých dní s námi distribuovanými výrobky.